Bleachmmorpg

Najlepsza gra tekstowa o Anime BLEACH


#1 01-05-2008 11:27:42

Luks

Shinigami

11537085
Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 30-03-2008
Posty: 80
Punktów :   

Prośba

Wiem, że nie jestem ani adminem, ani moderatorem, jednak chciałbym was o coś poprosić, a mianowicie - starajcie się chociaż pisać bez błędów - na prawdę, mi czyta się dużo gorzej posty, w których co drugi wyraz ma błąd ortograficzny. Rozumiem też, że część z was ma dysleksje (i to większość chyba ) czy coś podobnego - ALE TO NIE JEST USPRAWIEDLIWIENIE! Ja też mam dysleksje, ale staram się pisać poprawnie - co jakiś czas ćwiczę, staram się nie popełniać błędów. Zresztą, dobrą pomocą byłoby również pisanie w wordzie lub w innym programie, który podkreślałby wam błędy, a potem po prostu wkleić tekst na forum - proste, a skuteczne. Dobrym przykładem jest też mój kolega z klasy (mam nadzieję, że się nie obrazi ^^) - on bardzo silną dysleksję, najprawdopodobniej dużo cięższą niż Wy wszyscy - jednak ćwiczy. Ćwiczy i to po parę godzin dziennie - dzięki temu, wcale nie odstaje tak od reszty klasy, nie popełnia tek dużo błędów. Może i nie jet też najlepszy, ale zazwyczaj ma 4 i 5. Oczywiście nie wymagam od Was, abyście ćwiczyli tak, jak on - jednak chociaż się postarajcie. Ja, np. korzystam z Mozilli Firefox, która jak coś pisze, automatycznie podkreśla błędy, dzięki czemu jest mi łatwiej. Zresztą czy w późniejszym życiu, po szkole będą zwracać uwagę w pracy na to czy macie dysleksję? Nie! Jeśli już teraz będziecie się starać, potem będzie wam łatwiej.

No i jeszcze druga prośba - mianowicie czy musicie po sobie tak jeździć? Proszę, nie wyzywajcie się co chwilę . Wszystko da się załatwić normalnie, bez niepotrzebnych bluzgów i wyzwisk .


Luks - światło

Offline

 

#2 01-05-2008 13:45:57

Paffciu Taicho

Shinigami

Zarejestrowany: 30-04-2008
Posty: 19
Punktów :   -4 

Re: Prośba

Jeżeli masz dysleksje(jak ja:/) to masz więcej czasu na testach i tam chyba 2 blędy więcej możesz popełnić...

Offline

 

#3 01-05-2008 14:13:49

Luks

Shinigami

11537085
Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 30-03-2008
Posty: 80
Punktów :   

Re: Prośba

Nie koniecznie . Mi, np. rodzice po prostu nie chcieli dać zaświadczenia o tym, że jestem dyslektykiem - później i tak nikt nie będzie zwracał uwagi na to czy mam dysleksję czy nie, a jeśli już teraz będę ćwiczył, to może i tak się jej całkowicie nie pozbędę, jednak mogę "wyćwiczyć" się tak, żeby nie odstawać od kolegów. Zresztą i tak nauczyciele i koledzy wiedzą, że jestem dyslektykiem, ale teraz nawet, gdybym miał wybór, nie chciałbym mieć tego zaświadczenia, mimo, że miałbym wtedy jak mówisz więcej czasu na testach czy niższe kryteria oceniania.


Luks - światło

Offline

 

#4 01-05-2008 14:15:15

smok

Shinigami

5044872
Zarejestrowany: 30-04-2008
Posty: 18
Punktów :   

Re: Prośba

ale to tez nie jest problem bo to nie twoja wina ... co za grype terz bys przepraszal ?? ...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Ogród zimowy w bloku? Może się da. idealny pies dla dziecka materace hilding tresc-zaproszenia-na-komunie.eu jak-napisac-zaproszenie-na-komunie.eu