Bleachmmorpg

Najlepsza gra tekstowa o Anime BLEACH

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 04-07-2009 18:50:12

Mirani Toushiro

Shinigami

5843315
Call me!
Skąd: Elbląg
Zarejestrowany: 04-07-2009
Posty: 3
Stolica Polski: Warszawa

Mirani Toushiro

Imię : Mirani
Nazwisko : Toushiro

Charakter : Nerwowy,wierzący w swoje umiejętności , ale i w zaciekłość.Nie przestanie

walczyć doputy dopuki nie umrze.Jest niezwykle dojrzały i poważny jak na swój wiek. Nie

cierpi wszystkiego co dziecinne.

Wygląd: Patrz na avatar.

Wiek: 11 Lat

Wzrost : 150 cm

waga : 40kg

Specjalizacja : Walka

Nazwa Zanpakutou: Ingis (Ogień)

Opis postaci:Czarne włosy,czerwone oczy , najczęściej papieros w ustach,tatuaż 7 na prawej

ręce.(Jeśli chcesz się dowiedzieć coto znaczy to mnie zmuś !),chudy,średniego zwrostu.


Komenda przejścia w shi-kai:Inferus
[Miecz upadłych]
Wygląd w formie shi-kai:

Ostrze zmienia kolor na czarny , rękojeść staje się metalowa natomiast tsuba przyjmuje

kształt jakby czarnego Walca w srebrne pasy.
Do jego możliwości należy kontrolowanie ognia i lawy. Dzięki niemu Hitsugaya może stworzyć

ognisty twór przypominający kształtem smoka, który spala lub topi (zależy czy stwór jest z

ognia czy z lawy) wszystko z czym się zetknie.

Forma Ban-Kai
Zaklęcie :[Ognisty Smok] Presteris Draconis
Wygląd w formie Ban-kai: Przy jej użyciu tworzą się ogniste skrzydła, a wokół ramienia i

ostrza miecza Ognisty Smok .Dzięki skrzydłom Mirani może się bardzo szybko poruszać jak i atakować.Ognisty

Miecz jest nieszkodliwy dla jego właściciela lecz dla przeciwnika bardzo groźny bo może

stopic jego klinge.
W obrębie Bankai dysponuje on potężnym atakiem Fara Helio. Na koncu katany pojawia się

ogniste węże którymi może sterować własciciel. Ilośc węży jest uzależniona Reiatsu. Mogą one

kąsać przeciwnika lub owinąć sie wokół niego a następnie go zmiażdżyć.Węże mogą naraz kąsać

jak i owinąć sie wokół ofiary.

Umiejętności:
/Shunpo\ - szybkie kroki.
/Bakudou\ ("Ścieżka Wiązania"):
#58 Bakudou no Gojuu Hachi, Kakushitsuijaku ("Przywołanie Tropiących Wróbli")
#73 Bakudou no Nanajuu Sa
#61 Bakudou no Rokujuu Ichi, Rikujoukourou
Hakufuku ("Białe Poddanie") - zaklęcie, które pozbawia cel przytomności. Do użycia go

wymagany jest kontakt wzrokowy i spora przewaga w mocy.
Kyoumon ("Lustrzane Drzwi") - długo przygotowywane zaklęcie, tworzy barierę, którą dość

ciężko uszkodzić od zewnątrz, ale łatwo rozbić od wewnątrz.

Historia Postaci
Mirani Toushiro gdy miał 7 Lat zaczął gruntowny i wycięczający trening na shinigami. Miał

wielkie ambicje.[Najpierw uczył się zaklęć (Kidou)] Jego pierwszą katane otrzymał w wieku 10

Lat po swoim dziadku Yotsuako Toushiro.W wieku 11 Lat Mirani władał swojim zanpakutou

perfekcyjnie , zaczął także pisać dziennik.Ocalało niestety tylko parę kartek.

Dziennik

Dzień 102
W tym dniu Kapitan X dywizji pomagał mi w treningu.Jeden z oficerów X dywizji przyglądał się

nam co robimy.Porucznik jednak dalej nie wiedział co robimy ponieważ był zbyt głupi.Dostał

się tu wyłącznie dlatego , że był spokrewniony z kapitanem... Siedziałem z Kapitanem na

ziemii , bardzo skupiony tak jak i on. Próbowaliśmy porozumiewać się telepatycznie jednak

niewychodzilo nam.Przyajmniej mi.

Dzień 104
Dzisiaj znowu trenowałem z Kapitanem prozómiewanie się telepatycznie.Wychodziło nam już dość

dobrze.Potrafiłem powiedziec kilka słow do niego... Około 5-6 on zaś mógł mówić do mnie ile

chciał.

Dzień 131
Długi czas juz minał odkąd trenuje z Kapitanem X dywizji.Czuję sie obserwowany przez cały

czas.Rozmawiam z nim teleparycznie na dalekie odległosci.

Dzień 240
Dziś zabiłem pierwszego pustego. Poszło prosto jednym cięciem go rozwaliłem.Gdy wsykoczyłem

,żeby go trafić lekko poczułem jego Reiatsu.Myśle ,że jestem już wystarczająco silny ,żeby

nauczyć sie rozróżniać reiastru Hollowów i Kapitanów ,a także wyczuwać jego siłe.

Dzień 296
Kapitan X dywizji zabrał mnie dzisiaj na zwiad wokól soul society.Natkneliśmy się na kilka

pustych.Zainteresowało nas to ,że tak dużo pustych znajduje się w jednym miejscu.Ich Reiatsu

było ponad przeciętne.

Dzień 405 (Kartka splamiona krwią)
Dziś po raz pierwszy zmierzyłem sie z kapitanem.Był to kapitan VIII dywizji Shunsui.Walka

była na śmierć i życie ... ja żyje on nie. Zostałem nowym kapitanem ...

Dzień 412
Spotkałem się z szalonym naukowcem Kurotsuchi Mayuri jest on I Oficerem XII dywizji.Poprosił

bym wszedł do jakiejś dziwnej komory.Przeniosła mnie w czasie ale tylko na chwile.

Dzień 432 (Kartka cała w krwi ledwie można odtycztać litery)
Zaatakowało mnie Kapitanów jak dowiedziałem się później byli to Vizardowie :
Mashiro Kuna
Kensei Muguruma
Shinji Hirako

Dzień 433
Musiałem coś zrobić ! Zgineło już 3 Kapitanów , a ja ledwie uszedłem z życiem.Postanowiłem

cofnąć się w czasie o 2 miesiące i ostrzec wszytkich.

Teraźniejszosć
Niestety coś niewyszło ... Teraz jestem w przyszłości mam 16 Lat i musze odnowa uczyć się

mojich umiejętnosći niewiem dlaczego tak się stało może to wina przejścia przez barierę

czasu...?Czuję się i tak silny , więc jeśli na nowo nauczę sie technik które znałem będę

mógł stać sie bardzo potężny

Ekwipunek:
Prawa/Lewa Ręka : Katana
Ubranie : Rozdarta Szata Kapitana
Buty : Nowe Kupione Sandały
Plecak :
Gold - 1500
XP : 0


Imię : Mirani
Nazwisko : Toushiro

Charakter : Nerwowy,wierzący w swoje umiejętności , ale i w zaciekłość.Nie przestanie

walczyć doputy dopuki nie umrze.Jest niezwykle dojrzały i poważny jak na swój wiek. Nie

cierpi wszystkiego co dziecinne.

Wygląd: Patrz na avatar.

Wiek: 16 Lat

Wzrost : 155 cm

waga : 45kg

Specjalizacja : Walka

Nazwa Przyszłego Zanpakutou: Ingis (Ogień)


Dzień 1
Odnalezienie Katany i rozpoczęcie treningu.

Ostatnio edytowany przez Mirani Toushiro (04-07-2009 18:59:47)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Ogród zimowy w bloku? Może się da. idealny pies dla dziecka materace hilding tresc-zaproszenia-na-komunie.eu jak-napisac-zaproszenie-na-komunie.eu