Bleachmmorpg

Najlepsza gra tekstowa o Anime BLEACH


#1 28-02-2009 22:13:15

Kaishi Hyiori

Shinigami

Zarejestrowany: 28-02-2009
Posty: 2
Punktów :   

Kaishi [imię] Hyiori [nazwisko]

Imię:
Kaishi


Nazwisko:
Hyiori


Rasa:
Vaizard


Specjalizacja:
Walka


Pogromca dusz:
Nazwa Pogromcy Dusz : Silver Raven (Srebrny Kruk)

Gdy osiągne Shi-Kai : Fly, Silver Raven (Leć, Srebrny Kruku)

Gdy osiągne Ban-Kai : KING Silver Raven (KRÓL, Srebrny Kruk)
wymowa : BANKAI, KING Silver Raven, v-speed! (BANKAI, KRÓL Srebrny Kruk, nadźwiękowa szybkość!)

Wygląd:
normalna forma :
Shi-Kai :
Ban-Kai :
(zdjęcia wstawię puźniej)

Wygląd pogromcy:
W zwykłej formie jest zwykłym mieczem, nieposiada wtedy żadnej umiejętności. Walczę nim poprostu jak tylko potrafię. Dopiero w formie Shi-Kai gdy połącze pochwe z kataną i wypowiem słowa : "Fly, Silver Raven" (Leć, Srebrny Kruku) mój pogromca dusz dzieli się na dwa olbrzymie ostrza, zamieniają się w bardziej opływowy krztałt, ostrza stają się bardziej zagięte i dostają kilkanaście poszczególnych ostrzy oraz stają się dwa razy szybszy.. W formie Ban-Kai ostrza zamieniają się w wielkie skrzydła na plecach i są bardzo elastyczne dzięki czemu w każdej chwili mogę je odczepić i prowadzic walkę. W tej formie jestem już cztery razy szybszy niż w poprzednim poziomie i moja szybkośc może rywalizować z błyskawicznym krokiem.

Umiejętności Pogromcy Dusz :

Shi-Kai : Mogę zwiększyć szybkość ostrzy do ponad dźwiękowej bariery poczym niemusząc trzymać ostrzy telepatycznie unosząc przy dłoniach. Ostrza obracają sięz prędkością światła naprzeciwko moich dłoni. W tej formie ostrzy gdy dotknę innego przedmiotu zmniejszam dwukrotnie jego wagę i w zależności wagi przedmiotu(naprzykład : Miecz przeciwnika), który jest moim celem gdy zmniejszę jego wagę wystarczająco żeby był lżejszy od powietrza i gdy żadne inne ciało na niego nie odziałuje, leci w gurę poczym spala się w atmosferze(nie działa na tkanki organiczne,rani ale niewykonuje zmniejszenia wagi).

Ban-Kai : Oprucz zwiększonej czterokrotnie szybkości z poprzedniego poziomu dochodzi opcja przyłączenia elastycznych ostrzy do pleców służacych niczym skrzydła. Gdy wystarczająco naładuje energię mogę wykonać ostateczny atak zwany "Hidden Raven" (Ukryty Kruk) polega on na skącentrowaniu raietsu przez mniej więcej 5 tur poczym nagle przeciwnika ogarnia światłośc tak biała, że przeciwnika paraliżuje  i niewie zupełnie gdzie jest i co się dzieje, w ostatniej fazie Przeciwnik widzi coś w rodzaju Biało, Srebrnego Kruka który nagle przebija go przez całe jego ciało i niszczy go od środka. To jest atak kończący przed którym niemożna uciec. Po wykonaniu tego ataku nie jestem już zdolny do walki przez najbliższe kilka godzin.

Opis Postaci:
Silny, utalentowany i inteligentny – to tylko, niektóre z cech pasujących do tego Vaizarda. Spośród swoich rówieśników wyróżnia się bujną, blond fryzurą oraz czerwonymi tatuażami na całym ciele.


Lvl:0


Doświadczenie:0/10


Ekwipunek:
--Brak--


Zaklęcia:
--brak--


złoto: 1500


DO WSZYSTKIEGO WSTAWIĘ ZDJĘCIA

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Ogród zimowy w bloku? Może się da. idealny pies dla dziecka materace hilding tresc-zaproszenia-na-komunie.eu jak-napisac-zaproszenie-na-komunie.eu