Bleachmmorpg

Najlepsza gra tekstowa o Anime BLEACH

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 11-04-2008 17:52:44

Rennkar

Moderator

9654374
Skąd: Ziemia
Zarejestrowany: 29-03-2008
Posty: 50
Punktów :   

Cień

Cień



Dawno temu, gdy świat był jeszcze młody, a shinigami i puści dopiero zaczynali wieczny taniec, zaś o Quinci i im podobnych nikt jeszcze słyszec nie mógł gdyż nie istnieli jeszcze. Na świecie spotkać można było potęgę inną jeszcze od tego elementarnego dobra i zła - o wiele pradawniejszą od nich i nikomu prucz siebie nieznana. Bogowie zachodu bali się jej, nakazywali poddanym wystrzegać się jej - Wystrzegać się bycia mdłym, tak to ujmowali...
Więc świat podzielił się pod naporem ich woli, aby mogli karać złych i dobrych wynagradzać. Nawet tak daleki kraj Kwitnocej wiśni uległ ich zamierzenią i Shinigami dobrzy się stali - Puści zaś źli.
Jednak potęgi o której mówię to niedotkneło, potęgi która wedłóg Zachodu była mdła.
Potęgi Cienia
Nienaruszonej, prawdziwej neutralności. Zakon który tę moc reprezentował zanikł już prawie do czasu pojawienia się Quincich, lecz...
Coś po nich przetrwało...
Coś co może zachwiać równowagę...
Coś co może zniszcyć panów, panów zachodu...
Coś co zniszczy klepsydre dusz...

Lecz...



Każde ostrze jest obustronne, co może leczyć może i ranić
Co może znieść równowagę może ją utwierdzić na wieki...
Co może zniszczyć Bogów, może ich wynieśc wyrzej...
Co może skruszyć klepsydre, może ją utwardzić...


Dzisiaj, w Społeczności dusz pojawiła się dziwna istota. Wywołała kazdy możliwy alarm w okolcy, i czekala na środku placu. Wasi dowódcy was wzywają, czy stawicie się do szeregu?

Ostatnio edytowany przez Rennkar (11-04-2008 17:55:30)


Możesz schowac się przed każdym i wszystkim...
Oprócz siebie samego i...
I tego co było przed wszystkim - Cienia w Tobie i wokół ciebie.

Offline

 

#2 11-04-2008 17:58:40

Ichigo

Administrator

7236370
Zarejestrowany: 28-03-2008
Posty: 107
Punktów :   
Stolica Polski: Warszawa

Re: Cień

-Szybko tutaj- krzyczę do ludzi z mojego oddziału (których tak naprawdę nie ma)- czeka nas walka!

W taki oto sposób zapisuje się do tej oto Wg

Offline

 

#3 11-04-2008 18:08:04

Rennkar

Moderator

9654374
Skąd: Ziemia
Zarejestrowany: 29-03-2008
Posty: 50
Punktów :   

Re: Cień

Pragnę poinformować państwa również o tym, ze pod koniec tej WG dla najlepiej wczuwającego się w rolę Gracza przewidziana jest dodatkowa nagroda.


Możesz schowac się przed każdym i wszystkim...
Oprócz siebie samego i...
I tego co było przed wszystkim - Cienia w Tobie i wokół ciebie.

Offline

 

#4 12-04-2008 19:55:19

Luks

Shinigami

11537085
Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 30-03-2008
Posty: 80
Punktów :   

Re: Cień

<Dopiero co przybyłem do Społeczności Dusz i zdobyłem jako-takie zakwaterowanie, gdy rozległ się czerwony, najwyższej wagi alarm. Od przechodzących w pobliżu shinigami dowiedziałem się, iż do Seretei przedostała się nieproszona, dziwna istota. Gdy tylko to usłyszałem chwyciłem za Hinakirę i popędziłem za innymi stawić się na plac, mimo, że normalnie nie mógł bym tego uczynić, jednak udało mi się przedostać do Seretei za sprawą dowódcy 11 oddziału, Kurosakiego Ichigo, który dał mi na to pozwolenie, jednak ze względu na wysokie niebezpieczeństwo, nie mogłem się nigdzie oddalać. Dostałem się na plac, gdzie zebrały się już chyba wszystkie oddziały obronne i stanąłem za jakimś shinigami, wyglądającym na kapitana.>

--------------------
Innymi słowy, pragnę zapisać się do Wolnej Gry numer dwa: Cień ^^.


Luks - światło

Offline

 

#5 13-04-2008 11:01:11

Ichigo

Administrator

7236370
Zarejestrowany: 28-03-2008
Posty: 107
Punktów :   
Stolica Polski: Warszawa

Re: Cień

1 oddziału jeśli chodzi o ścisłość 

Offline

 

#6 13-04-2008 11:06:38

Rennkar

Moderator

9654374
Skąd: Ziemia
Zarejestrowany: 29-03-2008
Posty: 50
Punktów :   

Re: Cień

<Tak, zostałes dołączony do szeregu jednego z odzialów uliczki południowej. Czekacie...>
Zapraszam do WG


Możesz schowac się przed każdym i wszystkim...
Oprócz siebie samego i...
I tego co było przed wszystkim - Cienia w Tobie i wokół ciebie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Ogród zimowy w bloku? Może się da. idealny pies dla dziecka materace hilding tresc-zaproszenia-na-komunie.eu jak-napisac-zaproszenie-na-komunie.eu