Bleachmmorpg

Najlepsza gra tekstowa o Anime BLEACH

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 27-05-2008 16:10:48

kalison

Shinigami

9908555
Zarejestrowany: 28-03-2008
Posty: 17
Punktów :   

R.I.P ??

Własnie te forum umiera może to tylko moje zdanie ale nie widze sensu ciągniecia tego, 2-3 aktywnych użytkowników na 23, admin jest może raz na tydzień i do tego ta cisza która tu panuje, Ichigo jako admin powinieneś zabopiegać takim sytuacją chyba że pożuciłeś te forum jeśli tak to powiadom nas o tym. Uh wyrzuciłem to z siebie nareszcie wyraźcie swoje opinie na ten temat proszę was o to.

Z Poważaniem Kalison

Offline

 

#2 29-05-2008 19:07:29

Luks

Shinigami

11537085
Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 30-03-2008
Posty: 80
Punktów :   

Re: R.I.P ??

W pełni Cię popieram... Forum jest fajnie zrobione, gra się już zaczęła, ale... no właśnie, jak mówił Kalison - nikt tu już nie wchodzi, Ty Ichigo (bez urazy), mimo, że jesteś administratorem na tymże forum, wchodzisz na nie bardzo rzadko... Ja prawdę mówiąc, też już tu coraz rzadziej zaglądam, jednak wchodzę tu od czasu do czasu, ale zapewniam, że bywałbym tu częściej, gdyby ktoś pisał, a forum się rozwijało...

P.S. Kurde, mam jakąś dziwną manię do używania ... (trzech kropek...) xd


Luks - światło

Offline

 

#3 28-02-2009 20:19:03

Kaishi Hyiori

Shinigami

Zarejestrowany: 28-02-2009
Posty: 2
Punktów :   

Re: R.I.P ??

weście postarajcie się żęby to forum przetrwało

Offline

 

#4 01-03-2009 19:01:26

Luks

Shinigami

11537085
Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 30-03-2008
Posty: 80
Punktów :   

Re: R.I.P ??

Niestety, chyba już upadło kompletnie. Jeśli chcesz grać w PBF-a w świecie bleacha, polecam stronkę (myślę, że na nie działającym forum mogę zrobić reklamę...) www.bleach.iowoi.com - sam tam nie gram, ale kiedyś miałem zamiar. Strona nie istnieje tak długo, ma fajną mechanikę i ciekawe przygody.
Ja osobiście jednak bardziej polecam stronę http://gairo.power-rpg.com/forum.htm, tylko, że jest to forum o Naruto ^^. PBF się dopiero rozwija, więc masz szansę być tym "najlepszym", jest prosta i fajna mechanika, mili ludzie... (w tym ja ). Na razie też mamy tam mały zastój, ale zapewniam, że forum nie upadnie .


Luks - światło

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Ogród zimowy w bloku? Może się da. idealny pies dla dziecka materace hilding tresc-zaproszenia-na-komunie.eu jak-napisac-zaproszenie-na-komunie.eu