Bleachmmorpg

Najlepsza gra tekstowa o Anime BLEACH


#16 26-04-2008 21:02:23

Luks

Shinigami

11537085
Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 30-03-2008
Posty: 80
Punktów :   

Re: WG nr1 Zbadaj świat żywych

<W tym czasie wracałem ze szkoły, bo właśnie skończyłem zajęcia. Za zakrętem zobaczyłem dwie postacie - jedna stała bez ruchu, a druga leżała na ziemi z zakrwawioną ręką i wołała o pomoc. Podbiegłem szybko do niej, nie zwracając uwagi na otoczenie... Co jej się stało i kto go zranił? Gdy byłem już przy niej, opatrzyłem prowizorycznie jej ranę i zapytałem z nuta ironii w głosie:>
- Kto cię tak urządził, co? Następnym razem uważaj bardziej, okej? A właśnie, zapomniałem się przedstawić, jestem Oyama Tori - mówię z uśmiechem i pomagam wstać nowemu znajomemu.


Luks - światło

Offline

 

#17 08-05-2008 15:44:49

Ichigo

Administrator

7236370
Zarejestrowany: 28-03-2008
Posty: 107
Punktów :   
Stolica Polski: Warszawa

Re: WG nr1 Zbadaj świat żywych

Koło was przeleciał piekielny motyl. Usłyszeliścę wiadomość " Zostały do was wysłane posiłki " Motyl odleciał. Po chwili nie daleko was otworzył się portal z Seretei. wyszli z niego lisekplhehe Zaraki, Kenpachi i Abaraj Renji.

Offline

 

#18 19-05-2008 12:57:31

lisekplhehe

Shinigami

Zarejestrowany: 23-04-2008
Posty: 44
Punktów :   -1 

Re: WG nr1 Zbadaj świat żywych

<podbiegam do nich>-co to było?-pytam-i gdzie polazło!
hę?-a tobie co?-mowie do rannego<wyjmuje miecz>
a właśnie!gdzie poleźli-powtarza sie shinigami, mowi do
  rannego i nie zauwarza , że jest tam jeszcze ktos

Offline

 

#19 19-05-2008 19:01:25

Luks

Shinigami

11537085
Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 30-03-2008
Posty: 80
Punktów :   

Re: WG nr1 Zbadaj świat żywych

<Posiłki?... No tak, to pewnie ta brama o której słyszałem, brama wiodąca do Społeczności Dusz. Właśnie z niej wyszedł jeden z Death God i podszedł do nas, choć mnie najwyraźniej nie zauważył...>
- Aaa, jesteście z Seretei? Tego czegoś co ich zaatakowało już tu nie ma, więc możesz schować już swoje Zanpakutou. Chyba, że dobrze ukrywają swoje reiatsu, ja w każdym razie ich nie wyczuwam...


Luks - światło

Offline

 

#20 19-05-2008 19:58:14

lisekplhehe

Shinigami

Zarejestrowany: 23-04-2008
Posty: 44
Punktów :   -1 

Re: WG nr1 Zbadaj świat żywych

taK...to co was zaatakowalo...czy to byl pusty?eee..Quinci?eee...shinigami?eee....nie to nie byl shinigami...chyba
hym byl tam pusty i Quinci tego jestem pewien...ale ten z mieczem był chyba shinigami<nagle dostał w łeb>
<zza niego wyszedł shinigami w czarnej szacie zdobionej czerwonymi chmurami>hym...czym był ten trzeci<powiedział ze spokojem>czyli ten bez broni...może...był vizardem...może

Offline

 

#21 20-05-2008 15:59:54

Luks

Shinigami

11537085
Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 30-03-2008
Posty: 80
Punktów :   

Re: WG nr1 Zbadaj świat żywych

<Hę? Czyli on mnie uważa za shinigami, którego wysłało Seretei? Obejrzałem się. Może nie wie, że to, co mam na sobie to mundurek szkolny? No nie, w każdym razie nic nie przyjdzie mi z dłuższego ukrywania swojej tożsamości...>
- Przepraszam, ale nie byłem na miejscu wydarzeń. Prawdę mówiąc, to przed chwilą skończyłem zajęcia w szkole, a wracając do domu, zauważyłem rannego, więc go opatrzyłem, prowizorycznie, ale lepiej to, niż nic. Chyba najlepiej by było go teraz odwieźć do sklepu Urahary..., bo do normalnego szpitala raczej nie - widać, że i tak jest dobrze poinformowany... Ciekawe, skąd wie, kim byli walczący? Wziąłem głęboki oddech i zastopowałem na chwilę, po czym ciągnąłem dalej. - Prawdę mówiąc, wątpię, żeby jeden z atakujących był Vizardem - sam jestem jednym z nich - powiedziałem to uważnie czekając na reakcję nowo przybyłych.

-------------------------------------------
Sorry, że nie poczekałem na twój odpis Ichigo - odpisałem przed tobą, żeby dokończyć nasz dialog... Jeśli źle zrobiłem, wykasuj po prostu posta .


Luks - światło

Offline

 

#22 21-05-2008 08:02:46

lisekplhehe

Shinigami

Zarejestrowany: 23-04-2008
Posty: 44
Punktów :   -1 

Re: WG nr1 Zbadaj świat żywych

taa...jedyne czego nie wiem to to ,że nie wiem czym to było!a może człowiek...eh ide go zaniesc do urahary...idzesz ze mna?<bierze rannego na plecy>


________________________________________________________________________________________________
ps.trzeba czekac aż odpisze ichigo zanim sie cos napisze?

Offline

 

#23 21-05-2008 08:43:59

Luks

Shinigami

11537085
Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 30-03-2008
Posty: 80
Punktów :   

Re: WG nr1 Zbadaj świat żywych

- Oczywiście. A, przepraszam, zapomniałem się przedstawić - jestem Oyama Tori - zaraz po tym idę za nowo przybyłym Shinigami, pomagając mu w niesieniu rannego.

-------------------------------------------
Nie wiem . Jeśli prowadzimy rozmowę, to sądzę, że nie trzeba, ale już podczas walki czy rozmowy z jakimś BN'em, trzeba .


Luks - światło

Offline

 

#24 21-05-2008 13:39:05

lisekplhehe

Shinigami

Zarejestrowany: 23-04-2008
Posty: 44
Punktów :   -1 

Re: WG nr1 Zbadaj świat żywych

taa<gada podczas niesienia rannego>nagle sie zatrzymuje>kurna! przecierz on nie dostał w noge a w reke! powinien sam iść ....dobra... jesteś vizadrem?ja jestem prawie kapitenem...imie me to lisek(po japonsku)plhehe  to ksywka...dobra... posiadasz jakas specialna zdolność vizardzie?

Offline

 

#25 21-05-2008 16:09:32

Luks

Shinigami

11537085
Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 30-03-2008
Posty: 80
Punktów :   

Re: WG nr1 Zbadaj świat żywych

<Nie wiem, czy mogę Mu zaufać... No nic, chyba nic złego się nie stanie... Tymczasem, gdy Lisek postawił rannego na ziemi, ja z powrotem biorę go na plecy - tak dla bezpieczeństwa, poza tym, gorzej idzie się jak jest się rannym...>
- To ja go na razie poniosę, to przecież nie daleko. A co do moich zdolności... Nie wiem, czy powinienem o nich rozmawiać. W sumie, dziwi mnie Twoja przychylność wobec mnie - zazwyczaj Vizardzi cieszą się raczej niska opinią u Shinigami, ale to chyba dobrze - uśmiecham się do niego porozumiewawczo.


Luks - światło

Offline

 

#26 22-05-2008 10:26:12

lisekplhehe

Shinigami

Zarejestrowany: 23-04-2008
Posty: 44
Punktów :   -1 

Re: WG nr1 Zbadaj świat żywych

taa...a  co jest w was gorszego od shinigami ze mam cie traktować gorzej...
OPS <mysli o rennkarze>a gdzie ten 2 shinigami?
<aha luks nie martw sie tak o to że jesteś vizardem, jakbym mogl byc wizardem i mieszkać w sertei to bym był vizardem co nie?> dobra to masz swoja zdolność??hym widze że twoj pogromca jest zrobiony ze ....eeeee st...cos tam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Ogród zimowy w bloku? Może się da. idealny pies dla dziecka materace hilding tresc-zaproszenia-na-komunie.eu jak-napisac-zaproszenie-na-komunie.eu